toppbilde2

Filmen om oss

Administrasjonen vår

1V6A1747-1200px_foto-Studio-Design

Daglig leder
Jan Rommetveit

jan.rommetveit@smakenavgrimstad.no

1V6A1730-1200px_foto-Studio-Design

Kommersiell Direktør
Øivind Moen

oivind.moen@smakenavgrimstad.no

1V6A1981-1200px_foto-Studio-Design

Økonomi- og Innkjøpssjef
Rachel Mentzoni

rachel.mentzoni@smakenavgrimstad.no

1V6A1835-1200px_foto-Studio-Design

Innkjøpsleder
Ole Bjerkås

Ole.bjerkaas@smakenavgrimstad.no

Anne-Liv

Ordre/Lønn
Anne Liv Skjeggedal

ordre@smakenavgrimstad.no

Lars

Controller
Lars Weidemann

lars.weidemann@smakenavgrimstad.no

1V6A2201-1200px_foto-Studio-Design

Salgs- og Markedssjef
Marianne Sverdrup Hansen

marianne.hansen@smakenavgrimstad.no

1V6A2051-1200px_foto-Studio-Design

Salgskonsulent
Mai-Britt Kopperud

mai-britt.kopperud@smakenavgrimstad.no

1V6A2504-1200px_foto-Studio-Design

Dyrkningssjef
Erik Ragnhildrød

erik.ragnhildrod@smakenavgrimstad.no

1V6A2096-1200px_foto-Studio-Design

Kvalitetssjef
Sigmund Leiros

sigmund.leiros@smakenavgrimstad.no

1V6A2122-1200px_foto-Studio-Design

Lagerleder
Svein Erik Stokmo

svein.erik.stokmo@smakenavgrimstad.no

1V6A1952-1200px_foto-Studio-Design

Teamleder lager/logistikk
Preben Høgeli

preben.hogeli@smakenavgrimstad.no

1V6A1896-1200px_foto-Studio-Design

Fabrikksjef
Roy Thorbjørnsen

roy.thorbjornsen@smakenavgrimstad.no

1V6A1772-1200px_foto-Studio-Design

Verkstedleder
Stian Løvland

stian.lovland@smakenavgrimstad.no

Fakta om oss

Selskapsnavn: Smaken av Grimstad AS, org.nr. 997348494
Etablert: 1917
Omsetning 2017: kr 134 millioner
Antall ansatte 2017: 36

Produktområder: Hermetiserte grønnsaker, bær og poteter, surkål/rødkål, tomatpure/pizzasaus
Vårt virksomhetsområde: Vi produserer god mat av sunne og kortreiste råvarer som holder lenge, for Storhusholdning, Industri- og Dagligvaremarkedet

Vår visjon: Vi skal være det mest attraktive selskap innen norsk næringsmiddelindustri
Våre verdier: Rask, sulten, innovativ, begeistret, kunnskapsrik

Fabrikk: Bergemoveien 42, 4886 Grimstad, tlf, 37 25 83 83
Salgskontor: Steinbergveien 7, 3050 Mjøndalen, tlf. 93 25 94 71
Eiere: Jan Rommetveit, Øivind Moen, IKM Invest